Moodulkorsten ICS

ICS on 3-kihiline topeltseinaga metallist moodulkorstnasüsteem, mis koosneb sisemisest kõrgekvaliteedilisest roostevabast suitsutorust, tulekindlast Superwool-villast isolatsioonikihist (25 või 50 mm) ning välisest roostevabast terasest kestast. Sisemise suitsutoru valmistamisel on kasutatud 0,6 mm paksust roostevabast terasest markeeringuga 316L/1.4404, väliskest on tehtud roostevabas terasest 304/1.4301 ning sise- ja väliskest on omavahel isoleeritud kõrgekvaliteedilise Superwool-isolatsioonivillaga.

ICS 25 (Isolatsioonikiht 25mm)

Sobib kõikidele standardsetele õli- ja gaasi keskküttekateldele märgade töötingimuste režiimis, juhul kui kütteseadme suitsugaaside väljundtemperatuur on kuni max 200º C. ICS25 sisetoru liitevaltsile elastse tihendi lisamisel saame alarõhul töötavast korstnasüsteemist rõhulkassi P1 süsteemi ICSPlus korstna.

ICS 50 (Isolatsioonikiht 50mm)

Sobib kõikidele tahkel kütusel töötavatele kütteseadmetele (ahjud, kaminad, pliidid ja saunakerised) kuivade töötingimuste režiimis, juhul kui kütteseadme suitsugaaside väljundtemperatuur on kuni max 600ºC.